Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu.

Charles Eames

Web design

Nasze projekty wyróżniają się nowoczesnym designem, który nawiązuje do światowych trendów. Projektujemy profesjonalne serwisy responsywne dostosowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych, oryginalne newslettery, praktyczne panele administracyjne oraz realizujemy zlecenia na projekty stron internetowych.

Identyfikacja wizualna

Dbamy o wizerunek firm, tworząc w przemyślany sposób identyfikacje wizualne wraz z zawartymi w księdze znaku ich zasadami oraz instrukcje dotyczące projektów. Koncentrujemy się na przygotowaniu elementów tj. typografii, logo, kolorystyce, wzorów pism, które harmonijnie ze sobą współgrają i w pełni odzwierciedlają charakter marki.

Projekty specjalne

Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom, nie boimy się podejmować nowych wyzwań, a nasze projekty realizujemy w przemyślany i kreatywny sposób. Tylko od nas otrzymasz niestandardowe wizytówki, których wykonaniem zajmujemy się od projektu, przez dobór odpowiednich materiałów, aż po finalny druk. Każde zlecenie jest dla nas okazją do zaprezentowania swoich oryginalnych pomysłów i wykazania się wszechstronnymi umiejętnościami.

Projekty aplikacji mobilnych

Staramy się sprostać wymaganiom dzisiejszego świata, dlatego nasza oferta obejmuje również projekty aplikacji mobilnych. Badamy, analizujemy i tworzymy, wszystko po to, żeby przygotować projekt najlepszej aplikacji, która sprosta Państwa wymaganiom. Dostosujemy szatę graficzną oraz możliwości indywidualnie do preferencji klienta.

Animacja/filmy promocyjne i reklamowe

Oferujemy ciekawe rozwiązania z zakresu animacji 2D oraz 3D, w których wdrażamy niekiedy najbardziej szalone pomysły. Tworzymy animacje video, storyboardy, animowane filmy i spoty reklamowe, prezentacje, jak również zaskakujące projekty motion graphics.

PROJEKTY ETYKIET I OPAKOWAŃ

Niebanalne opakowania produktów i efektowne etykiety to nasza specjalność. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oryginalne opakowanie to gwarancja większej sprzedaży produktów, dlatego w przemyślany sposób tworzymy projekty, dopasowując je do specyfiki firm i upodobań klienta.

AUTORSKIE RYSUNKI I ILUSTRACJE

Wykorzystujemy w pełni potencjał naszych profesjonalistów i proponujemy Państwu nasze autorskie rysunki i ilustracje. Gotowe materiały doskonale nadają się do wzbogacenia reklam webowych i drukowanych. Tworzymy również storyboardy, które są graficznym odzwierciedleniem scenariusza filmowego. Oferujemy rysunki komiksowe i satyryczne.
Prace wykonywane są przez doświadczonego rysownika, który doskonale zna trendy i kanon tworzenia tego typu projektów.
 

Wizualizacje architektoniczne i grafika 3D

Staramy się w jak najlepszy sposób zamienić pomysły naszych klientów na wizualizacje architektoniczne, które są świetnym materiałem marketingowym, jak również mogą pomóc zobrazować projekty architektoniczne na każdym etapie ich powstawania. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i na podstawie rzutów architektonicznych tworzymy renderingi, jak również sami proponujemy ciekawe rozwiązania w oparciu o nasze unikatowe pomysły.

Coati design

Coati Design to agencja reklamowa stworzona z myślą o klientach ceniących sobie dobry design.
Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy dzięki różnorodnym doświadczeniom w dziedzinie reklamy nie przestają się wzajemnie inspirować i zaskakiwać.
Nigdy nie zwalniamy tempa, śledzimy trendy, bacznie obserwujemy rzeczywistość. Uwielbiamy prostotę i minimalizm.
Zwracamy uwagę na detale pamiętając o tym, że to właśnie od nich zależy jakość.

Z chęcią stworzymy dla Ciebie:

Od 5 lat skutecznie wspierają nas 2 zaprzyjaźnione firmy IT: Webini oraz Emart Synergia, dzięki którym nasza firma może funkcjonować sprawnie, koncentrując się przede wszystkim na realizacji projektów naszych klientów. Oferujemy kompleksową usługę, współpracując z profesjonalnymi copywriterami o świeżym spojrzeniu na świat. Tworzą oni teksty reklamowe, opisy, hasła i slogany, które wyróżniają się niepowtarzalnym i oryginalnym kunsztem.
Zespół
Wiktoria Wiśniewska
Art Director/Graphic Designer
Założycielka Coati Design. Projektantka graficzna, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2009), od 12 lat czynnie działająca w branży projektowej. Uwielbia prostotę i minimalizm. W Coati Design trzyma rękę na pulsie. Żaden szczegół jej nie umknie, a wszystkie projekty są dopięte na ostatni guzik i realizowane terminowo. 
W wolnej chwili zajmuje się projektowaniem nietypowych mebli: www.mebledlakotow.pl
 
Rafał Mikołajczyk
Graphic Designer

Grafik, projektant, ilustrator. Absolwent Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.
Doświadczenie zdobywał pracując dla licznych agencji i studiów reklamowych, co pomogło mu poznać odmienne style i podejście.
Jest istnym geniuszem i kopalnią wciąż nowych pomysłów w dziedzinie logotypów i identyfikacji wizualnej.
Poczucie humoru i pazur, czynią jego komiksy oraz rysunki satyryczne wyjątkowymi i rozbawią każdego.

 

Skontaktuj się z nami