Internet & media

Internet stał się obecnie najbardziej popularnym środowiskiem przekazywania informacji. To dynamicznie rozwijające się medium rządzi się swoimi zasadami, a najważniejsza z nich brzmi: „Bądź na bieżąco!”.

Nikogo nie dziwi zatem, że jednym z podstawowych aspektów funkcjonowania strony internetowej jest dzisiaj mobilność i nowoczesny wygląd. Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem wszystkiego, co pomoże Ci zaistnieć w sieci. Pozwól się znaleźć! Pomożemy Ci stworzyć stronę dostosowaną do aktualnych wymagań rynkowych, przygotujemy rozwiązania mobilne i spójny model wizerunku Twojej firmy.
 
Tworzymy niepowtarzalne przestrzenie internetowe, podporządkowane spójnej i twórczej koncepcji. Projektujemy:
 
 
  • strony www
  • serwisy internetowe
  • newslettery
  • aplikacje mobilne
  • landing page
  • responsive design

Każdy projekt strony internetowej wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnego charakteru powierzonego zadania. Szata graficzna tworzona jest w sposób nawiązujący do poszczególnych treści i całościowego wizerunku firmy. Naszym celem jest przygotowanie wyrazistego produktu, który nie tylko podkreśli wyjątkową naturę przedsięwzięcia, ale sprosta również choćby i najbardziej wygórowanym oczekiwaniom odbiorcy. Naszą specjalnością są projekty typu full screen oraz one page scroll, które odpowiadają trendom wiodącym obecnie prym na światowym rynku internetowego designu.

Jesteśmy wierni sprawdzonym rozwiązaniom z pogranicza tradycji i nowoczesności. Swoje artystyczne uniwersum oparliśmy na dwóch stabilnych filarach – klasycznej prostocie i wytwornej elegancji. Wyznaczamy sobie ambitne cele, które są gwarancją wysokiej jakości prac oraz niesłabnącego zaangażowania.

Ponieważ Internet nie znosi próżni, w naszym repertuarze znajdą Państwo również usługi z zakresu redesignu. W dobie szybko zmieniających się trendów jesteśmy gotowi na wyzwania związane z przebudową istniejących już stron – zarówno takich, które potrzebują niewielkich poprawek o charakterze zaledwie „kosmetycznym”, jak również tych wymagających generalnego remontu.